• Darbų pavyzdžius galite peržiūrėti „Atliktų darbų galerijoje“
  • Kodėl verta rinktis UAB „ATIREGA“? Atsakymas – paslaugų kokybė!
  • Siūlome kokybiškus ir patikimus langus. Langų pasirinkimas pagal naudojamas medžiagas, spalvų paletę. Langai pasižymi ilgaamžiškumu, kokybe, šilumos ir garso izoliacinėmis savybėmis.

Kodėl UAB „ATIREGA“?

PATIKIMUMAS!

Kurdami pasiūlymą parenkame Jums tokias medžiagas ir technologijas, kurios atitinka aukščiausius ir naudojimo, ir techninius standartus.

ENERGIJOS TAUPYMAS!

Šiluminis efektyvumas- tai kitas argumentas skatinantis rinktis Brugmann gaminius. Siūlome Jums naujausius patogumus, dėl kurių sumažės šildymo išlaidos, bei bus užtikrintas aukščiausio lygio komfortas.

SAUGUMAS!

Saugumas mums ypač svarbus. Brugmann languose įmontuoti padidinto saugumo apkaustai ir priešįsilaužiminiai stiklo paketai, namuose leis jaustis komfortiškai.

GARSO IZOLIACIJA!

Dėl Brugmann produktuose panaudotų sandarinančių dviejų kamerų tarpinių, Brugmann langai užtikrina padidintą garso izoliaciją.

PATVARUMAS!

Savo klientais pasirūpiname ne tik mūsų gaminių pirkimo metu, bet ir naudojimo laikotarpiu. Todėl visam langui, o ne tik atskiriems jo elementams, suteikiame 5 metų garantiją.

MŪSŲ PAŽADAS JUMS -PASLAUGŲ KOKYBĖ!!!

Atirega tai aukščiausia gaminių kokybė, aukščiausi kliento aptarnavimo standartai. Žinome ko reikia mūsų klientams ir išpildome jų lūkesčius.

© 2021 UAB „ATIREGA“, visos teisės saugomos